Dagmara Grobelna - założycielka Promotorów Zdrowia. Specjalista ds. ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, absolwentka Politechniki Śląskiej, uczestniczka wielu szkoleń z zakresu ergonomii pracy, BHP i udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej​.Od ponad 10 lat dba o bezpieczeństwo pracowników. Właściciel firmy świadczącej usługi BHP.  Na co dzień jest głównym specjalistą ds. BHP, zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracuje z Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu. Lubi biegać i jeździć na nartach. Jej hobby to piłka nożna.
Michał Czapla – jeden z pomysłodawców Promotorów Zdrowia. Doktor nauk o zdrowiu,  doradca żywieniowy, ratownik medyczny, nauczyciel akademicki, członek  Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego oraz Polskiej Rady Resuscytacji, uczestnik wielu szkoleń z zakresu dietetyki oraz ratownictwa medycznego. Od 10 lat uczy ludzi jak udzielać pierwszej pomocy oraz promuje programy profilaktyki zdrowotnej. Na co dzień zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat zdrowego trybu życia m.in. poprzez przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania, uprawianie sportu oraz wystrzeganie się szkodliwych nałogów. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.


Piotr Walczok
 ​- magister wychowania fizycznego - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Certyfikowany trener personalny i doradca żywieniowy.
Na co dzień propaguje zdrowy tryb życia wśród dzieci i dorosłych. Trener w Akademii Piłkarskiej Bumerang Wrocław. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu żywienia i sportu. Cechuje go holistyczne podejście do każdego przypadku, przez co skrupulatnie dostosowuje odpowiedni plan żywieniowy i treningowy.​ Wolny czas spędza na siłowni. Lubi czytać książki o zdrowym żywieniu. Jego hobby to piłka nożna.

 

Wojciech Marcinkowski ​– magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka - absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dietetyk i doradca żywieniowy.
Na co dzień propaguje zdrowy styl odżywiania wśród dzieci i dorosłych. Duże znaczenie podczas konsultacji przykłada do odpowiedniego wsparcia i zmotywowania pacjenta podczas zmiany nawyków żywieniowych. Uważa, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W wolnym czasie lubi czytać i jeździć na rowerze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dagmara Grobelna

Dagmara Grobelna

 

Założycielka Promotorów Zdrowia. Specjalista ds. ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, absolwentka Politechniki Śląskiej, uczestniczka wielu szkoleń z zakresu ergonomii pracy, BHP i udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej​.
Od ponad 10 lat dba o bezpieczeństwo pracowników. Właściciel firmy świadczącej usługi BHP.  Na co dzień jest głównym specjalistą ds. BHP i zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracuje z Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu. Lubi biegać i jeździć na nartach. Jej hobby to piłka nożna.

 

Michał CzaplaMichał Czapla

 

Jeden z pomysłodawców Promotorów Zdrowia. Doktor nauk o zdrowiu,  doradca żywieniowy, ratownik medyczny, nauczyciel akademicki, członek  Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego oraz Polskiej Rady Resuscytacji, uczestnik wielu szkoleń z zakresu dietetyki oraz ratownictwa medycznego. Od 10 lat uczy ludzi jak udzielać pierwszej pomocy oraz promuje programy profilaktyki zdrowotnej. Na co dzień zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat zdrowego trybu życia m.in. poprzez przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania, uprawianie sportu oraz wystrzeganie się szkodliwych nałogów. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

 

 

 

Piotr Walczok 

 

Magister wychowania fizycznego - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Certyfikowany trener personalny i doradca żywieniowy. Na co dzień propaguje zdrowy tryb życia wśród dzieci i dorosłych. Trener w Akademii Piłkarskiej Bumerang Wrocław. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu żywienia i sportu. Cechuje go holistyczne podejście do każdego przypadku, przez co skrupulatnie dostosowuje odpowiedni plan żywieniowy i treningowy.​ Wolny czas spędza na siłowni. Lubi czytać książki o zdrowym żywieniu. Jego hobby to piłka nożna.

 

 


Wojciech Marcinkowski

Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka - absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dietetyk i doradca żywieniowy. Na co dzień propaguje zdrowy styl odżywiania wśród dzieci i dorosłych. Duże znaczenie podczas konsultacji przykłada do odpowiedniego wsparcia i zmotywowania pacjenta podczas zmiany nawyków żywieniowych. Uważa, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W wolnym czasie lubi czytać i jeździć na rowerze.

- - - -